Новини проекту
Спільноті адміністраторів сайтів шкіл та ліцеїв!
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 170 чоловік

Методична скарбничка

Дата: 25 жовтня 2022 о 12:09, Оновлено 30 квітня о 22:35

Засідання педагогічної ради  з питань запобігання проявам булінгу, вербування та тероризму

У складний для України час, коли ворог намагається підірвати стабільність держави не лише військовими діями, а й через підривну діяльність серед учнівської молоді, надзвичайної ваги набуває питання безпеки  підлітків. Саме тому в ліцеї відбулося важливе засідання педагогічної ради, присвячене темі профілактики булінгу, вербування та тероризму серед здобувачів освіти.

Учасники зібрання обговорили гостру та надзвичайно актуальну проблему — загрозу вербування українських  підлітків спецслужбами РФ з метою використання їх у диверсійній чи терористичній діяльності. Підсумком засідання стало ухвалення дієвого плану роботи для вирішення поставлених завдань.

Це засідання стало ще одним підтвердженням того, що педагогічний колектив ліцею — це не лише освітяни, а й активні учасники боротьби за безпечне майбутнє молоді України.

Для вчителів канікул немає...

Сьогодні зібралися вчителі гуманітарного циклу на методичне об'єднання. Розпочалося зібрання питанням " Як ти?" Скажу відверто:" Відповіді здивували мене. Виявилося , що настрій у всіх не дуже.." Але Шередько Оксана Олександрівна , вчитель української мови, разом із практичним психологом Мироновою Тетяною Анатоліївною зуміли підготувати цікаве й корисне заняття: тут були вправи на підняття настрою, було практичне заняття про ментальне здоров'я, були поради щодо правильного розподілу часу, було приємне спілкування. Оксана Олександрівна провела майстер-клас з нового правопису. Під кінець отримали домашнє завдання: зробити щось, що принесе тобі задоволення.

Але уже на занятті всі отримали масу задоволень, гарний настрій і бажання працювати. Не хотілося прощатися...

Відпустка, поєднана із самоосвітою - чудово проведений час

Педагоги нашого закладу переглянули освітній серіал «Безбар’єрна грамотність» Міністерства цифрової трансформації України,  створений в межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Без бар’єрів», та пройшли тестування ( отримали сертифікати). Переглянувши освітній серіал,  дізналися, як люди з порушенням зору, слуху чи моторики користуються ґаджетами, інтернетом та простором навколо. Опрацьовані матеріали допомагають звільнитись від упереджень у роботі з людьми — це ще один бар’єр, який ми можемо подолати.

Педагогічна рада " Підсумки атестації"

27 березня відбулася педагогічна рада по підсумках атестації в 2022-2023 н.р. Розповідали про свою роботу вчителі, які атестуються: Хлистова Алла Андріївна та Станько Наталія Олександрівна. Алла Андріївна представила портфоліо власних наробок , новітніх технологій на уроках біології та хімії, поділилася результатами досягнень. Наталія Олександрівна прозвітувала про роботу асистента вчителя. Всі присутні взяли до відома звіти вчителів, які атестувалися цього року.

Педагогічна рада - ділова гра " Розвиток творчої компетентності учнів в умовах дистанційного навчання"

Педагогічна рада відбулася 28.лютого. Засідання відбулося у формі "Інтелект-кафе", де вчителі готували страви не для насичення шлунку, а для отримання інтелектуальних калорій для мозку. Майстри своєї справи Левченко Т.М., Прядко О.А. ділилися досвідом роботи умілого керування освітнім процесом для розвитку творчих здібностей учнів, розповідали як вони використовують інноваційні форми занять.Заступник керівника Шучаліна Ю.М. доповіла про роботу всіх учителів по розвитку творчої компетентності учнів.Це питання виражає необхідність весь час перебувати педагогу у творчому пошуку, аби досягти бажаного результату у формуванні учнівської особистості. Закінчилася педрада незвичайним "інгредієнтом до спільної страви"- діалогом молодого вчителя і вчителя старшого покоління:

- Нам треба жити в ім’я дітей, жити для дітей....

Педагогічна рада " Шляхи підвищення ефективності сучасного уроку"

Канікули!!! Ура!!! І хоча сьогодні такий складний час, проте ми змогли спокійно зібратися і поспілкуватися...

24 жовтня відбулася педагогічна рада " Шляхи підвищення ефективності сучасного уроку". Налаштувавши атмосферу співпраці, виробивши правила до неї, об'єднавшись у групи, вчителі пропонували свої асоціації до поняття " сучасний урок", визначали аспекти ефективності сучасного уроку, що залежать від учителя, від учня. Прослухавши поняття "інформаційного банку" ( нові терміни педагогіки ), змістовні та корисні доповіді педагогів ( Хлистової А.А., Шередько О.О., Корніюк Т.А., Єніної Н.С.), з задоволеням пройшли тест на рівень творчості вчителя і на високій ноті завершили пеагогічну раду: " Гарний учитель може навчити інших навіть того, чого сам не вміє".

Засідання МО вчителів гуманітарного циклу

25 жовтня керівник МО вчителів гуманітарного циклу Шередько О.О.розпочала роботу засідання вправою "яблучко і черв'ячок", спрямованою на розвиток півкуль головного мозку. Потім запропонувала познайомитися з дітьми " альфа" та як з ними працювати. Присутні дізналися про метод "гексагонального мислення", прийомом "печворк". За цим методом всі з задоволенням складали "стільники" вірша про осінь. Цей метод цікавий, тому вчителі взяли його в практику своєї роботи.Обговоривши систему оцінювання учнів під час дистанційного навчання, вчителі дякували Оксані Олександрівні за корисну і практичну спрямованість МО.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.